Городок (Хмельницька область)

Локальні новини

Останні новини з онлайн журналів, газет, вебсайтів.

Мікрохвильова піч для дітей ДНЗ «Барвінок»

Мікрохвильова піч для дітей ДНЗ «Барвінок»Новини
Діти – це наше майбутнє, ми хочемо бачити їх здоровими, розумними і сильними. Від нас залежить, якими вони виростуть, яке будуватимуть суспільство і якою буде Україна.
Представники громадської організації «За конкретні справи» для діток Пільноолексинецького ДНЗ «Барвінок» подарували мікрохвильову піч.
Василь Накутній від імені народного депутата України Олександра Гереги сказав, що наш прямий обов'язок - забезпечити дітям комфортні умови для розвитку, дати можливість реалізувати свої таланти і здібності, докласти максимум зусиль, щоб діти були щасливими.

 [18.04.2018]
Читати далі
Як у Хмельницькому двоє молодиків грабували магазин

Як у Хмельницькому двоє молодиків грабували магазинВІдео 33 каналу
Гроші на бочку. Подія трапилася у рибному магазинчику, що на Тернопільській. Розбійники прикинулися покупцями, проте прийшли вони за іншим. Молодики почали вимагати із продавчині гроші. Жінка пручалася, але хлопці дістали пістолет та забрали зароблене з каси самі.
У цей момент двоє випадкових перехожих, Василь і Дмитро, заблокували вхідні двері та викликали поліцію. Зрозумівши, що опинились у пастці, злодії розбили вікно та вискочили на вулицю.
Перехожі вказали патрульним напрямок, куди “зробили ноги” розбійники, тому упіймали їх швидко. Обоє перебували “під мухою”. Від скла мали порізи на руках, але складали байки, що травми отримали під час бійки.

 [17.04.2018]
Читати далі
100 років з дня народження Григорія Івановича Ткачука

100 років з дня народження Григорія Івановича ТкачукаНовини
12 квітня 2018 року у с. Лісоводи Городоцького району відбулися урочистості з нагоди 100-річчя з дня народження двічі Героя Соціалістичної праці, кавалера шести орденів Леніна, ордена Жовтневої революції, ордена Трудового Червоного Прапора Григорія Івановича Ткачука. Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятного знака, який був встановлений у 2008 році з нагоди 90-річчя від дня народження Григорія Івановича Ткачука на вулиці, названій його іменем у м. Городок, через яку він часто проїжджав, та до бронзового погруддя Г.І. Ткачука в с. Лісоводи.
У цей день вшанувати пам’ять видатного господарника прийшли діти Григорія Ткачука - Василь Ткачук та Марія Шаренко, герой України Михайло Шаповал голова Сільськогосподарського кооперативу «Летава» с. Летава Чемеровецького р-ну, герой України Петро Іващук генеральний директор ТОВ «Науково-виробнича агрофірма «Перлина Поділля» смт Білогір'я....

 [13.04.2018]
Читати далі
ПИСАНКОВЕ ДЕРЕВО ЗАЦВІЛО В ГОРОДКУ

ПИСАНКОВЕ ДЕРЕВО ЗАЦВІЛО В ГОРОДКУНовини
Напередодні свят з метою відродження та поширення великодніх традицій розпочато загальноміську акцію, що об’єднала дітей та дорослих. Понад 500 писанок прикрасили «Великоднє дерево», яке встановили на центральній площі. Святкові писанки виготовили школярі загальноосвітніх шкіл міста, вихованці Будинку дитячої творчості в різних техніках. Є і шкрябанки, і мальованки, з паперу, глини, бісеру. Найбільше здивували всіх мешканців нашого міста вихованці Городоцької дитячої художньої школи - вони виготовили гігантські писанки, які беззаперечно стануть наочним великоднім символом.
Разом із майстрами писанки розвішували Городоцький міський голова Василь Підлісний, заступник Городоцького міського голови Олена Матвєйцева, помічник народного депутата України Олександра Володимировича Гереги Вадим Якубовський, депутати Городоцької міської ради, учасники АТО, волонтери, члени Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи».

 [06.04.2018]
Читати далі
Відеозвернення Протоієрея Павла Глінських Настоятеля храму Української Православної церкви Київського Патріархату Святої мучениці Людмили княгині Чеської

Відеозвернення Протоієрея Павла Глінських Настоятеля храму Української Православної церкви Київського Патріархату Святої мучениці Людмили княгині ЧеськоїРелігія району

Відеозвернення Протоієрея Павла Глінських
Настоятеля храму Української Православної церкви
Київського Патріархату
Святої мучениці Людмили княгині Чеської

 [06.04.2018]
Читати далі
Відеозвернення Благочинного священника УПЦ Городоцького району Олексія Добоша настоятеля храму преп. Онуфрія Великого

Відеозвернення Благочинного священника УПЦ Городоцького району Олексія Добоша настоятеля храму преп. Онуфрія ВеликогоРелігія району

Відеозвернення Благочинного священника
УПЦ Городоцького району
Олексія Добоша настоятеля храму
преп. Онуфрія Великого

 [04.04.2018]
Читати далі
Річниця визволення Городоччини від фашистських загарбників

Річниця визволення Городоччини від фашистських загарбниківНовини
З нагоди 74-ї річниці визволення Городоччини від німецько-фашистських загарбників відбувся мітинг та покладання квітів до Обеліска Слави, у якому взяли участь голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Зборовський, Городоцький міський голова Василь Підлісний, керівники установ, ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськість міста, члени Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи».

 [26.03.2018]
Читати далі
Звучать Шевченкові слова...

Звучать Шевченкові словаНовини
Сонячного березневого дня у стінах нашого навчального закладу зібралися всі школярі та педагоги, жителі села, а також завітали гості. У святково прибраному залі діти у вишиванках зачарували усіх присутніх майстерним декламуванням поезій великого Кобзаря. Жоден поет світу не зрівняється з Кобзарем у величі своєї любові до свого народу, до України. Золотими літерами вписано ім'я славетного поета, великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка в історію вітчизняної та світової літератури. Хочеться відмітити усвідомлення дітьми сили могутнього таланту і сили впливу поетичного слова.
Після вступного слова вчительки Сайко Наталії Григорівни школярі коротко згадали життєвий і творчий шлях поета. Під музичний супровід Водяного Петра Федоровича діти виконували уривки відомих творів Т. Г. Шевченка....

 [22.03.2018]
Читати далі
Відкритий Чемпіонат області з вільної боротьби

Відкритий Чемпіонат області з вільної боротьбиСпорт
14-15 березня 2018 р. в м. Хмельницький відбувся відкритий Чемпіонат області з вільної боротьби серед учнів 2008-2010 р.н. В цих змаганнях взяли участь усі команди Хмельницької області та сусідньої Чернівецької області в кількості учасників 225 чоловік.
Юні спортсмени Городоччини вихованці СК Епіцентр на змаганнях показали результати:
І місце – Гурняк Кирило (в.к. 41 кг);
ІІ місця – Олексій Горбанюк (в.к. +48);
ІІ місце – Артем Стрільчик (в.к. 48 кг);
ІІІ місця – Гедз Ростислав (в.к. 41 кг);...

 [22.03.2018]
Читати далі
День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населенняНовини
16 березня 2017 року в м. Городку в актовому залі Городоцької художньої школи відбулися урочистості та концертна програма з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Директор комунального підприємства «Городоккомунсервіс» Ігор Леонідович Сагадин висловив подяку працівникам житлово-комунального господарства за їх щоденну кропітку працю та високий професіоналізм.
Свої вітання з цієї нагоди висловили голова Городоцької районної ради Ольга Петрівна Зелінська, голова Городоцької ОТГ Василь Васильович Підлісний, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

 [19.03.2018]
Читати далі
Чудотворна ікона Святого Антонія з Падуї

Чудотворна ікона Святого Антонія з ПадуїРелігія району
На Поділля цей образ потрапив ще 1404 року, коли орден францисканців оселився у Кам’янці-Подільському. Наприкінці XVIII ст. на території їхньої обителі почали зводити міські укріплення, і монастир було зруйновано. 1787 року ченців-безхатченків разом із образом Св. Антонія прихистив магнат Ян Замойський – тодішній власник Городка. Нові споруди монастиря (який отримав назву «Кам’янецько-Городоцький») звели за проектом польського архітектора Фридеріка Гісґеса. Збудували обитель на правому березі Смотрича на місці колишнього замку, з використанням каміння та цегли зі мурів і веж цитаделі. Св. Антоній, натомість, «оселився» у костелі Св. Анни, збудованого посеред монастиря.

 [13.03.2018]
Читати далі
Міжнародний жіночий день

Міжнародний жіночий деньНовини
Цей святковий день 8 Березня цілком присвячений найпрекраснішій половині нашого суспільства - жінці. Історія виникнення Міжнародного жіночого дня проста і зрозуміла - це була спроба відновити спотворену століттями справедливість, яка настільки вкоренилася в суспільстві, що бути жінкою ще якихось 100-150 років тому означало тільки одне - безправ’я і послух. Існувала думка про те, що жіноча частина населення представляє його слабку половину. Але чому ж тоді на плечі наших жінок вивантажували і продовжують вивантажувати найобтяжливіщі й трудомісткі заняття? Жінка витривала, і в цьому вона перевершила чоловіка.

 [11.03.2018]
Читати далі
Разом із весною – призов. На скількох хлопців у Хмельницькій області очікує форма?

Разом із весною – призов. На скількох хлопців у Хмельницькій області очікує форма?Відео
З 1 квітня і до 31 травня триватиме весняний призов до Збройних сил України. Юнаки віком від 20 до 27 років отримуватимуть повістки, або ж, в разі неотримання, зобов’язані з’явитися у військовий комісаріат протягом 10 днів. Служба триватиме 18 місяців для тих, хто немає вищої освіти і 12 – для спеціалістів та магістрів.
До таких формувань, нагадаємо, відноситься Національна гвардія України, а також цього року будуть призивати на Державну прикордонну службу. Військовий комісаріат Хмельницької області вже 2 роки поспіль займає 1 місце у Збройних силах по всіх питаннях призову, враховуючи контрактну армію.

 [07.03.2018]
Читати далі
Відкриття нового ТЦ «Епіцентр» в м. Київ

Відкриття нового ТЦ ''Епіцентр'' в м. КиївНовини
Принципово новий підхід, сміливі нестандартні рішення, зручна навігація – в перші весняні вихідні, 3 та 4 березня, новий столичний торговий центр «Епіцентр» за адресою просп. Степана Бандери, 11-А гостинно відчинив свої двері для киян та гостей столиці. Восьмий у Києві та 46 –ий загалом по мережі, новий ТЦ збудований за найсучаснішими технологіями у будівництві та дизайні.
На площі майже 56 тис. кв. м. поряд з відділами, які вже встигли полюбити покупці Епіцентру, відкриються нові студії, галереї та магазини. Сама будівля торгового центру складається з двох приміщень, поєднаних між собою зручним переходом. Загалом понад 200 тис. найменувань товарів представлено у новому ТЦ. Тут розміщені найбільші в мережі відділ «Сад та город», (10 тис.кв.м.), центр меблів (4,5 тис кв. м), магазин дитячих товарів «Епік»(3 тис.кв.м.), магазин спортивних товарів INTERSPORT(3 тис.кв.м.).

 [06.03.2018]
Читати далі
Кричала - плакала душа
Тетяна Чеховська Вірші
Вірші Тетяни Чеховської - "Кричала - плакала душа"
 [28.02.2018]
Читати далі
X