Камянець-Подільський (Хмельницька область)

Розклад автобусів

Розклад автобусів по станції Камянець-Подільський.

Від:
До:
 
Пошук
Відправлення Прибуття Від До Відстань Рейс
04:50 06:40 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 733У КИЇВ 1 - ЧЕРНІВЦІ
04:51 06:41 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 2733Д КИЇВ АВ - ЧЕРНІВЦІ
05:50 07:15 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 644Д ОДЕСА - ЧЕРНІВЦІ
06:20 08:10 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 783 ХАРКІВ - ЧЕРНІВЦІ АС-1
06:40 08:30 Камянець-Подільський Чернівці 103 км 2020 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
06:50 08:10 Камянець-Подільський Чернівці 783(618000783) ХАРКIВ АС-1 - ЧЕРНIВЦI АС
06:55 10:30 Камянець-Подільський Базалія 146 км 714 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛУЦЬК
06:55 08:55 Камянець-Подільський Сатанів 83 км 714М КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛУЦЬК
06:55 08:55 Камянець-Подільський Сатанів 86 км 714 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛУЦЬК
07:00 08:50 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 800Д ХЕРСОН - ЧЕРНІВЦІ
07:13 09:48 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 378 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
07:15 09:00 Камянець-Подільський Чернівці 50 км 800* СЕВАСТОПОЛЬ - ЧЕРНІВЦІ
07:30 10:55 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 375 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
07:40 13:05 Камянець-Подільський Вінниця 219 км 344 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВІННИЦЯ 2
07:50 10:45 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 265 НОВ.УШИЦЯ - ЧЕРНІВЦІ
07:50 10:25 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 185 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
08:05 10:45 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 181Б Н.УШИЦЯ - ЧЕРНІВЦІ
08:15 11:00 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 359 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
08:15 10:25 Камянець-Подільський Сатанів 86 км 191 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТЕРНОПІЛЬ
08:40 10:30 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 205 ВОЛОЧИСЬК - ЧЕРНІВЦІ
09:00 16:23 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 69 ВІНЬКІВЦІ - ЧЕРНІВЦІ
09:05 11:45 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 380 ДУНАЇВЦІ - ЧЕРНІВЦІ
09:05 11:50 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 397 ДУНАЇВЦІ - ЧЕРНІВЦІ
09:35 12:29 Камянець-Подільський Базалія 143 км 0266 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЯМПІЛЬ#
09:35 11:15 Камянець-Подільський Сатанів 86 км 0266 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЯМПІЛЬ#
09:40 12:05 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 390С КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - СОЛОТВИНО
09:40 12:05 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 391 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - СОЛОТВИНО
09:41 17:55 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 355А ГОРОДОК - ЧЕРНІВЦІ
09:45 14:20 Камянець-Подільський Вінниця 199 км 440 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КИЇВ АВ
09:45 14:35 Камянець-Подільський Вінниця 205 км 440 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КИЇВ АВ
10:05 12:20 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 351 ГОРОДОК - ЧЕРНІВЦІ
10:35 12:55 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 139 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЯРЕМЧА
10:35 13:35 Камянець-Подільський Чернівці 106 км 139 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЯРЕМЧА
10:35 13:10 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 140К ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЯРЕМЧА
10:35 13:10 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 140А ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЯРЕМЧА
11:00 13:25 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 249А КРАСИЛІВ - ЧЕРНІВЦІ
11:05 13:30 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 289 КРАСИЛІВ - ЧЕРНІВЦІ
11:05 12:20 Камянець-Подільський Чернівці 82 км 16МН ВІННИЦЯ 2 - СЕВІЛІЯ
11:35 13:51 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 181 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
12:05 14:05 Камянець-Подільський Сатанів 86 км 946 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВОЛОЧИСЬК
12:15 14:30 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 247 ВОЛОЧИСЬК - ЧЕРНІВЦІ
12:20 17:20 Камянець-Подільський Вінниця 221 км 224 ЧЕРНІВЦІ - ВІННИЦЯ 2
12:20 17:10 Камянець-Подільський Вінниця 219 км 194 ЧЕРНІВЦІ - ВІННИЦЯ 2
12:20 17:10 Камянець-Подільський Вінниця 219 км 194А ЧЕРНІВЦІ - ВІННИЦЯ 2
12:30 14:50 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 000ЗВ КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЗЕЛЕНА ГУРА
12:30 14:30 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 01П КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЗЕЛЕНА ГУРА
12:40 15:56 Камянець-Подільський Базалія 146 км 75 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - РІВНЕ
12:40 14:40 Камянець-Подільський Сатанів 86 км 75 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - РІВНЕ
12:50 20:30 Камянець-Подільський Умань 379 км 799 СУЧАВА - ХЕРСОН
12:50 20:30 Камянець-Подільський Умань 379 км 201 СУЧАВА АВ - ХЕРСОН
12:50 20:30 Камянець-Подільський Умань 376 км 201а ЧЕРНІВЦІ - ХЕРСОН
12:50 17:00 Камянець-Подільський Вінниця 218 км 799Д ЧЕРНІВЦІ - ХЕРСОН
12:50 17:05 Камянець-Подільський Вінниця 224 км 799Д ЧЕРНІВЦІ - ХЕРСОН
12:50 17:00 Камянець-Подільський Вінниця 218 км 799 СУЧАВА - ХЕРСОН
12:50 17:05 Камянець-Подільський Вінниця 224 км 799 СУЧАВА - ХЕРСОН
12:50 17:05 Камянець-Подільський Вінниця 216 км 201а ЧЕРНІВЦІ - ХЕРСОН
12:50 17:05 Камянець-Подільський Вінниця 218 км 201 СУЧАВА АВ - ХЕРСОН
13:00 14:50 Камянець-Подільський Чернівці 90 км 33МН КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЗЕЛЕНА ГУРА
13:05 17:20 Камянець-Подільський Вінниця 225 км 00007 ЧЕРНІВЦІ - МОСКВА
13:10 15:48 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 1377 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
13:20 17:30 Камянець-Подільський Вінниця 180 км 346 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВІННИЦЯ 2
13:30 16:05 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 217Ч ШЕПЕТІВКА - ЧЕРНІВЦІ
13:30 15:35 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 217П ШЕПЕТІВКА - ЧЕРНІВЦІ
13:30 15:45 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 218 ШЕПЕТІВКА - ЧЕРНІВЦІ
13:45 15:20 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 3050 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
13:45 19:05 Камянець-Подільський Вінниця 219 км 196 ЧЕРНІВЦІ - ВІННИЦЯ 2
13:55 16:20 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 0069 ВІНЬКІВЦІ - ЧЕРНІВЦІ
14:00 16:11 Камянець-Подільський Сатанів 86 км 957 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВОЛОЧИСЬК
14:20 16:25 Камянець-Подільський Сатанів 86 км 277 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТЕРНОПІЛЬ
14:36 17:16 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 177А БЕРДИЧІВ - ЧЕРНІВЦІ
14:40 17:16 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 149Б БЕРДИЧІВ - ЧЕРНІВЦІ
14:40 17:25 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 149Б БЕРДИЧІВ - ЧЕРНІВЦІ
14:40 17:20 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 149 БЕРДИЧЕВ - ЧЕРНІВЦІ АВ-1
14:50 16:35 Камянець-Подільський Сатанів 83 км 206 ЧЕРНІВЦІ - ВОЛОЧИСЬК
14:50 16:35 Камянець-Подільський Сатанів 83 км 206 ЧЕРНІВЦІ - ВОЛОЧИСЬК
15:00 16:20 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 00004 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КОЛОБЖЕГ
15:20 17:35 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 420А КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВИЖНИЦЯ
15:20 17:35 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 294 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВИЖНИЦЯ
15:35 21:52 Камянець-Подільський Почаїв 251 км 794 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КРЕМЕНЕЦЬ
15:46 18:16 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 196А ВІННИЦЯ 2 - ЧЕРНІВЦІ
15:50 18:10 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 223 ВІННИЦЯ 2 - ЧЕРНІВЦІ
16:00 18:00 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 180 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
16:35 18:55 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 129Д НЕТІШИН - ВИЖНИЦЯ
16:35 18:51 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 129 НЕТІШИН - ВИЖНИЦЯ
16:50 18:35 Камянець-Подільський Сатанів 76 км 38 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТЕРНОПІЛЬ
17:30 17:30 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 294 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
17:30 19:46 Камянець-Подільський Чернівці 106 км 294А ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
17:40 20:00 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 17Д КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
17:55 19:30 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 180С ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
18:00 19:45 Камянець-Подільський Сатанів 83 км 248 ЧЕРНІВЦІ - ВОЛОЧИСЬК
18:02 19:52 Камянець-Подільський Чернівці 101 км 1680 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ
18:05 20:20 Камянець-Подільський Чернівці 106 км 249 КРАСИЛІВ - ЧЕРНІВЦІ
18:35 20:20 Камянець-Подільський Чернівці 93 км 295 КРАСИЛІВ - ЧЕРНІВЦІ
19:30 01:45 Камянець-Подільський Умань 386 км 643Д ЧЕРНІВЦІ - ОДЕСА (7 КМ)
19:30 01:45 Камянець-Подільський Умань 380 км 208 ЧЕРНІВЦІ - ОДЕСА
19:30 01:45 Камянець-Подільський Умань 380 км 208б ЧЕРНІВЦІ - ОДЕСА
19:30 23:00 Камянець-Подільський Вінниця 225 км 643 ЧЕРНІВЦІ - ОДЕСА (7 КМ)
19:30 23:00 Камянець-Подільський Вінниця 225 км 643Д ЧЕРНІВЦІ - ОДЕСА (7 КМ)
19:30 23:00 Камянець-Подільський Вінниця 219 км 208б ЧЕРНІВЦІ - ОДЕСА
19:30 23:00 Камянець-Подільський Вінниця 219 км 208 ЧЕРНІВЦІ - ОДЕСА
X