Камянець-Подільський (Хмельницька область)

Розклад автобусів

Розклад автобусів по станції Камянець-Подільський.

Від:
До:
 
Пошук
Відправлення Прибуття Від До Відстань Рейс
06:00 10:15 Камянець-Подільський Тернопіль 161 км 255 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
06:00 10:10 Камянець-Подільський Тернопіль 161 км 255 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
06:00 07:35 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 255 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
06:00 07:25 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 255 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
06:55 09:40 Камянець-Подільський Війтівці 117 км 714 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛУЦЬК
06:55 08:10 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 714 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛУЦЬК
07:20 08:30 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 143 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧОРТКІВ
08:00 11:10 Камянець-Подільський Тернопіль 160 км 7029В КАМЯНЕЦЬ ПОДІЛЬСЬКИЙ - ПРАГА
08:00 11:00 Камянець-Подільський Тернопіль 160 км 7029 КАМЯНЕЦЬ ПОДІЛЬСЬКИЙ - ПРАГА
08:00 06:00 Камянець-Подільський Київ 594 км 7029П ХЕРСОН - ПРАГА
08:00 06:30 Камянець-Подільський Київ 604 км 7029П ХЕРСОН - ПРАГА
08:15 12:20 Камянець-Подільський Тернопіль 153 км 191 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТЕРНОПІЛЬ
08:15 09:35 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 191 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТЕРНОПІЛЬ
08:25 09:42 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 11Л КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТРУСКАВЕЦЬ
08:30 10:45 Камянець-Подільський Тернопіль 160 км 7440П1 ХЕРСОН - КЬОЛЬН
08:30 19:50 Камянець-Подільський Київ 450 км 234 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КИЇВ АВ
08:30 06:10 Камянець-Подільський Київ 594 км 7440П1 ХЕРСОН - КЬОЛЬН
08:30 06:35 Камянець-Подільський Київ 604 км 7440П1 ХЕРСОН - КЬОЛЬН
08:30 06:00 Камянець-Подільський Київ 594 км 7446 ХЕРСОН - ХЕРНЕ
08:30 06:38 Камянець-Подільський Київ 604 км 7446 ХЕРСОН - ХЕРНЕ
08:30 06:36 Камянець-Подільський Київ 604 км 7451 ХЕРСОН - БОНН
09:20 11:50 Камянець-Подільський Чемерівці 79 км 728 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕМЕРІВЦІ
09:30 11:11 Камянець-Подільський Кельменці 67 км 186 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - СОКИРЯНИ
09:30 10:40 Камянець-Подільський Кельменці 66 км 186 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - СОКИРЯНИ
09:30 11:11 Камянець-Подільський Кельменці 67 км 186 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - СОКИРЯНИ
09:35 11:57 Камянець-Подільський Війтівці 118 км 0266 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЯМПІЛЬ#
09:35 10:37 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 0266 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЯМПІЛЬ#
09:45 14:05 Камянець-Подільський Тернопіль 161 км 121 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
09:45 20:30 Камянець-Подільський Київ 471 км 440 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КИЇВ АВ
09:45 20:25 Камянець-Подільський Київ 472 км 440 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КИІВ 1
09:45 11:01 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 121 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
09:45 10:58 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 121А КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
10:30 12:29 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 522 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ГУСЯТИН
10:30 11:49 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 506 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - БОРЩІВ
11:00 13:01 Камянець-Подільський Чемерівці 69 км 962 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕМЕРІВЦІ
11:05 15:30 Камянець-Подільський Тернопіль 198 км 00008 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ПОЗНАНЬ
11:30 13:08 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 518 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ГУСЯТИН
11:45 13:20 Камянець-Подільський Кельменці 67 км 132 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - РОСОШАНИ#
12:05 14:55 Камянець-Подільський Війтівці 117 км 946 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВОЛОЧИСЬК
12:05 13:30 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 946 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВОЛОЧИСЬК
12:40 15:20 Камянець-Подільський Війтівці 117 км 75 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - РІВНЕ
12:40 13:55 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 75 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - РІВНЕ
13:05 22:10 Камянець-Подільський Київ 491 км 00007 ЧЕРНІВЦІ - МОСКВА
13:15 14:35 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 2015 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЗАЛІЩИКИ
13:50 14:59 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 299 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КАЛУШ АС
14:00 17:09 Камянець-Подільський Війтівці 117 км 957 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВОЛОЧИСЬК
14:00 15:23 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 957 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВОЛОЧИСЬК
14:10 22:15 Камянець-Подільський Київ 442 км 1186 ЧЕРНІВЦІ - БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ
14:15 18:40 Камянець-Подільський Тернопіль 172 км 5МНЙ КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВРОЦЛАВ
14:20 18:25 Камянець-Подільський Тернопіль 155 км 277 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТЕРНОПІЛЬ
14:20 15:45 Камянець-Подільський Кельменці 66 км 191 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - СОКИРЯНИ
14:20 15:35 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 277 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТЕРНОПІЛЬ
14:30 18:40 Камянець-Подільський Тернопіль 175 км 1МН3 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЩЕЦИН
14:40 16:00 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 314 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - БУЧАЧ
14:45 15:55 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 213Д КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧОРТКІВ
14:50 17:18 Камянець-Подільський Війтівці 117 км 206 ЧЕРНІВЦІ - ВОЛОЧИСЬК
14:50 17:18 Камянець-Подільський Війтівці 114 км 206 ЧЕРНІВЦІ - ВОЛОЧИСЬК
14:50 15:50 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 206 ЧЕРНІВЦІ - ВОЛОЧИСЬК
14:50 15:50 Камянець-Подільський Чемерівці 53 км 206 ЧЕРНІВЦІ - ВОЛОЧИСЬК
15:30 19:15 Камянець-Подільський Тернопіль 161 км 0004Д КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВАРШАВА
15:30 19:10 Камянець-Подільський Тернопіль 187 км 2МНМА КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВАРШАВА
15:35 19:47 Камянець-Подільський Тернопіль 181 км 794 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КРЕМЕНЕЦЬ
15:35 16:20 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 794 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КРЕМЕНЕЦЬ
15:35 16:30 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 794 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КРЕМЕНЕЦЬ
15:40 23:15 Камянець-Подільський Київ 450 км 784Д ЧЕРНІВЦІ - ХАРКІВ
15:40 23:15 Камянець-Подільський Київ 456 км 784 ЧЕРНІВЦІ - ХАРКІВ АС-1
16:05 19:30 Камянець-Подільський Тернопіль 160 км 781Л МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
16:05 17:05 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 781Л МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
16:05 17:05 Камянець-Подільський Скала-Подільська 48 км 781 МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЛЬВІВ
16:20 17:50 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 717 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕМЕРІВЦІ
16:50 20:10 Камянець-Подільський Тернопіль 147 км 38 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТЕРНОПІЛЬ
16:50 17:55 Камянець-Подільський Чемерівці 46 км 38 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ТЕРНОПІЛЬ
17:00 20:45 Камянець-Подільський Тернопіль 161 км 0009 МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВАРШАВА
17:00 19:30 Камянець-Подільський Чемерівці 79 км 730 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕМЕРІВЦІ
17:25 18:45 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 0576 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕМЕРІВЦІ
17:50 19:05 Камянець-Подільський Чемерівці 53 км 352 ЧЕРНІВЦІ - ГОРОДОК
17:50 19:00 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 352 ЧЕРНІВЦІ - ГОРОДОК
17:50 19:00 Камянець-Подільський Чемерівці 53 км 352 ЧЕРНІВЦІ - ГОРОДОК
18:00 20:28 Камянець-Подільський Війтівці 114 км 248 ЧЕРНІВЦІ - ВОЛОЧИСЬК
18:00 19:00 Камянець-Подільський Чемерівці 53 км 248 ЧЕРНІВЦІ - ВОЛОЧИСЬК
18:25 19:45 Камянець-Подільський Чемерівці 56 км 576 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕМЕРІВЦІ
18:30 20:40 Камянець-Подільський Чемерівці 69 км 964 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЧЕМЕРІВЦІ
20:30 05:15 Камянець-Подільський Київ 450 км 61УШ КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ - КИЇВ АВ
21:10 06:10 Камянець-Подільський Київ 450 км 57Д ЧЕРНІВЦІ - КИЇВ
22:30 07:30 Камянець-Подільський Київ 481 км 557А КОСІВ - КИЇВ АВ
23:00 07:10 Камянець-Подільський Київ 450 км 734У ЧЕРНІВЦІ - КИЇВ 1
X