Умови використання

Дана Угода врегульовує відносини між сайтом ukraine123.com.ua, ukraine123.com, ukraine123.ru (далі Сайт) та фізичним лицем (Відвідувач) і вступає в силу з моменту відвідування Сайту. Онлайн-сервіс ukraine123 є агрегатором данних з інших веб сайтів та веб сервісів згідно представлених ними умов, договорів, дозволів та ліцензій. Послуги Сайту є суто інформаційні і надаються користувачу безкоштовно.

Звільнення від відповідальності
Сайт надає послуги «як є». Адміністрація Сайту не несе відповідальності за якість представлених товарів і послуг, за затримки, збої, недоречну або несвоєчасну інформацію, а також за достовірність інформації, вказанної на сторінках Сайту. Цінова інформація на сайті не є публічною офертою і зовнішній вигляд, характеристика товару, послуги може відрізнятися від зображення на сайті. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за видалення, зміну чи незбереження будь-якої персональної інформації користувача.

Вся інформація відображена на сайті взята із відкритих джерел (Вікіпедія, Вконтакте, Твітер, УкрЗалізниця, Bus.com.ua, Panoramio, Карти і Адреси Гугл, Booking.com). Користуючись даним сайтом Ви також погоджуєтесь на умови використання вказаних вище веб сайтів на сервісів.

X